Zadbaj o swoje bezpieczeństwo z Ignis.com.pl

Jeśli jesteś czynnym kierowcą doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, jak ważne jest podczas uczestnictwa w ruchu drogowym odpowiednie oświetlenie pojazdu. To podstawowy element dzięki któremu dbasz nie tylko o swoje bezpieczeństwo, ale i o innych uczestników spotkanych na drodze, czy swoich bliskich, którzy razem z Tobą jadą samochodem. Sklep Ignis.com.pl powstał nie tylko z myślą o wszystkich posiadaczach pojazdów.

   Lampy - podstawowe wyposażenie pojazdów oraz ekip budowlanych

Podczas poruszania się na drodze niezwykle istotne jest szczególnie po zmroku bycie widocznym dla innych uczestników ruchu drogowego. Jest to niezależne od tego, czy jedziesz samochodem, rowerem, czy może jesteś pieszym.
Dzięki przedniemu/tylnemu oświetleniu masz szansę zobaczyć, co dzieje się przed/za samochodem. Ponadto spostrzegawczość i refleks to dwie istotne umiejętności na drogach. Doskonale wiemy również, że w wielu sytuacjach niezbędne nam są lampy robocze, które dają mocne światło, a jednocześnie są lekkie i przenośne. Używane są na szeroką skalę w budownictwie ale i podczas uprawiania sportu, m.in. w żeglarstwie, czy alpinizmie. Zapewnia komfort i bezpieczeństwo podczas pracy oświetlając pole robocze. Przydadzą się z pewnością w każdym gospodarstwie domowym. Sklep internetowy Ignis.com.pl ma bardzo szeroki asortyment. W naszych magazynach czekają na Ciebie m.in. lampy ostrzegawcze, obrysowe, zespolone, lampy oświetlenia wnętrza, lampy oświetlenia tablicy rejestracyjnej, lampy robocze, przeciwmgielne i cofania, kierunkowskazy, stopu oraz lampy do jazdy dziennej.

Sprawdź naszą ofertę lamp.

   Urządzenia odblaskowe - bezpieczeństwo Twoich bliskich podczas jazdy na rowerze

Im większy jest ruch samochodowy, tym więcej ekspertów zwraca uwagę na widoczność pieszych na ulicy. Głośno mówi się o tym, by wybierać jasne kurtki - pozwalają one nam być dużo lepiej widocznym na ulicy. Warto w naszych ubraniach oraz torbach montować niewielkie urządzenia odblaskowe. Ignis.com.pl ma szeroki wybór niewielkich elementów, które zapewnią nam widoczność z daleka. Warto mieć je przyczepione do roweru, ulubionego plecaka lub torebki. Pamiętaj, że prawidłowo wyposażony w oświetlenie rower posiada co najmniej jedno światło przednie białe lub żółte, które świeci ciągłym lub migającym światłem oraz przynajmniej jedno światło tylne ciągłe lub migające oraz tylny czerwony odblask - minimalnie jeden. Ten ostatni powinien być zamontowany na stałe! W Ignis.com.pl znajdziesz urządzenia odblaskowe, które zamontujesz na pedałach roweru, szprychach kół rowerowych, tylnej lub przedniej części ramy. Nie bagatelizuj obecności odblasków szczególnie, jeśli lubisz jeździć po zmroku.

Sprawdź naszą ofertę urządzeń odblaskowych

   Żarówki do oświetlenia samochodowego

Czy wiesz, że w samochodzie osobowym jest kilkanaście różnych świateł? Są to boczne, przednie i tylne kierunkowskazy, reflektory (zwykłe i przeciwmgielne: przednie i tylne), światła postojowe/pozycyjne, światła cofania, lampy tylne, światło STOP, lampki oświetlające tablicę rejestracyjną i światła oświetlające wnętrze samochodu. Każda z tych lamp jest istotna podczas naszej jazdy samochodem i uczestnictwa w ruchu drogowym. Wszystkie lampy potrzebują odpowiednich żarówek, które pozwolą na ich prawidłowe działanie. W asortymencie sklepu internetowego Ignis.com.pl można znaleźć światła pogrupowane w kategorie H1, H3, H4, H7, 6V, 12V, 24V. Dzięki temu szybko i wygodnie znajdziesz produkt, który jest Ci niezbędny. W naszym sklepie zaopatrzyć się mogą zarówno klienci indywidualni jak i mechanicy samochodowi, którzy potrzebują niezawodnych części do swoich warsztatów.

Sprawdź naszą ofertę żarówek

   Akcesoria oświetleniowe - uzupełnienie oferty Ignis.com.pl

Asortyment naszego sklepu uzupełnia osprzęt elektroniczny, który jest związany z montażem oświetlenia w różnych miejscach, m.in. układ elektroniczny do lamp, oprawę żarówki lampy, kostkę przyłączeniową żarówki głównej, lampę rowerową, hermetyczną przelotkę przewodu, osłonę do reflektorów, przeciwzłącza Deutsch. Konstruując ofertę sklepu internetowego Ignis.com.pl zwróciliśmy wagę na jej komplementarność kompleksowość. Istotna jest dla nas optymalna obsługa naszych klientów, którzy w naszym sklepie zakupią wszystkie potrzebne im produkty z dziedziny bezpieczeństwa oraz oświetlenia pojazdów. Zapraszamy na zakupy!

Sprawdź naszą ofertę akcesorii